Firma Adı İletişim Konum
HCS MARİNA EKİPMANLARI YATÇILIK TURZ. END. PAZ. SAN. VE TİC. LRD. ŞTİ.
Ulukent San. Böl. 29 Ekim Mah.10018 Sk. No: 4/2Ulukent - / Menemen / İZMİR / TÜRKİYE
İletişim: +90 232 327 3045
Web: www.polestarpedestal.com
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • Aydınlatma Donanımları
  • Kamp Alanı İşletmecileri

HCS Marina Ekipmanları ve Polestar Deniz Araçları 35 yıllık denizcilik ve marina sektöründe gelişen deneyimleri ve tecrübesiyle, deniz ve kara araçları için güvenli enerji sağlayan marina pedestalları, Karavan Park Servis Sistemleri ve Elektrikli Araç Şarj İstasyonları üretmekteyiz. 16 A – 240VAC ile 400A – 400 VAC aralığında enerji ve su dağıtım panolarını, smart sistem (uzaktan kontrol) ve prepaid sistem (ön ödemeli sistem) özellikleriyle, IP66 standardında, korozyona uğramayan HDPP kopolimer gövdeler ile imalatlarını CE normlarında yapmaktayız.

Karavan Park SistemiAtlas Model ile Ödeme Kiosklu Sistem
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Karavanlara her bir Ödeme Kiosk’u ile buna bağlı pedestallar üzerinden su ve elektrik servisini 21 aboneye kadar ödeme işlemlerini ve kontrolünü sağlayan bir sistemdir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonuAtlas Model EV Şarj Pedestalı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Her türlü elektrikli kara araçları için Mod 1, Mod 2 ve Mod 3 şarj Mod ’ları ile ihtiyaca göre 16 – 32 – 63 A, Monofaze ve Trifaze seçenekleri, korozyona uğramayan HDPP kopolimer gövde ile IP66 standardında ürettiğimiz şarj istasyonudur.

Marina PedestalıElektrik ve su dağıtım panosu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Marinalardaki deniz araçları için 16 A – 240VAC ile 400A – 400 VAC aralığında enerji ve su dağıtım pedestallarını smart sistem (uzaktan kontrol) ve prepaid sistem (ön ödemeli sistem) özellikleriyle, korozyona uğramayan HDPP kopolimer gövdeler ile IP66 standardında imalatlarını CE normlarında yapmaktayız.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.