Firma Adı İletişim Konum
BAŞOĞLU KARAVAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BAŞOĞLU KARAVAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.Adliye köyü 1520 sok. No:6/Z1 / ARİFİYE / SAKARYA / TÜRKİYE
İletişim: +90 264 319 3600
Web: www.basoglucaravan.com.tr
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • Çekme Karavan
  • Özel Amaçlı Araçlar

Firmamız 1976 yılında Sakarya / Adapazarı’nda karavan imalatına başlamıştır. Halen 6000 m2 si kapalı ve 7000 m2’si açık alan olmak üzere toplam 13000 m2’lik alana kurulu tesislerimizde uzman kadromuzla karavan üretimine devam etmektedir. 2019 yılı itibari ile ihracatımız üretim kapasitemizin %85’ini oluşturmaktadır. Avustralya , Japonya , Norveç , İngiltere, ispanya, Fransa, Almanya sıklıkla ihracat yaptığımız ülkeler olsa da ürünlerimizi 36 ülkeye ulaştırmış bulunmaktayız. Avustralya’nın Perth Şehrinde düzenlenen Caravan and Camping Show 2018 fuarında innovasyon ödülü aldık. Son bir yılda yurt içinde başta İzmir, Bursa ve Mersin’de müşterilerin karavanları diledikleri zaman inceleyebilmeleri için showroomlar açtık. 750 kg altında üretimi ile markalaşan Caretta Serimize bu yıl 4 Kişilik konaklama kapasitesine varan yeni modelimiz Caretta Uncle’I ekledik. Beklediğimizin üzerinde talep gören Caretta Uncle sadece yurtiçinde değil, yurtdışında da çok talep gördü ve üretiminin 2. ayın da ilk ihracatını italya’ ya yaptık. Gri, krem, beyaz ve şampanya renk secenekleri mevcut olup, birbirinden güzel renkleri secmek müşterileri karar verirken zorlayabiliyor. Caretta 1500,Caretta Offroad,Caretta Shop,Caretta Cabriolet Caretta AramaKurtarma,Caretta Ambulance,Caretta Cargo Caretta Media, Veteriner ve son modelimiz Caretta Uncle ile Caretta ailesi büyümeye devam ediyor.

CARETTA 1500PRATİK ÇEKME KARAVAN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Caretta 1500: 2 kişilik konaklama kapasitesi, yan kapı ve sineklikli pencereleri ile kabin içinde rahat bir atmosferde uyumak için tasarlanmıştır.Yatak boyutları 150 × 200 cm dir. Arka mutfak tasarımı, ocak, lavabo, buzdolabı, temiz su deposu ve pratik dolapları ile Caretta 1500 oldukça pratiktir. Alko fren sistemi ile güvenli sürüş keyfi, Hafif bir karavan avantajları sağlayacaktır. Caretta 1500, tüm araçlarla kolaylıkla çekilebilir. Kampa gittiğinizde dilediğiniz zaman aracınızdan kolaylıkla ayırarak aracınızı kullanabilir, şehir merkezinde özgürce dolaşabilirsiniz. Konforun yanı sıra 750 kg altında , trafik tescilden muaf karavanınız ile hafta sonları kampları vazgeçilmeziniz olacak. Yatak kapasitesini artırmak için yan çadırlarımızı kullanabilirsiniz. ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Kişi Sayısı: 2 Dış Duvar Yüzeyi : Fiberglas Şasi: Galvanizli şasi, Al-Ko 750 kg. opsiyonel fren sistemi. Çalışma voltajı: 12 V ve 220 V Çatı çadırları ve yan çadırlarla uyumludur. ÖLÇÜLER Genişlik / Uzunluk / Yükseklik: 2050 x 4180 x 1740 mm Ağırlık: 560 kg. (isteğe bağlı fren sistemi ile)

CARETTA OFFROADPRATİK ÇEKME KARAVAN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Caretta Offroad: Caretta Off-Road oldukça sağlam şasisi ile frenli özelliktyedir. Offroad ,4X4 araçlarla çekmek için uygundur. Yatak ölçüleri 150x200 cm ölçülerinde olup Offroad şasi ve arazi lastikleri ile tüm arazilerde mükemmel çekiş performansına sahiptir. ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Kişi Sayısı: 2 Dış Duvar Yüzeyi Fiberglass Şasi: Galvanizli şasi, Al-Ko 750 kg. fren sistemi.,amortisör seçeneği, koruma barları Çalışma voltajı: 12 V ve 220 V Çatı çadırları ve yan çadırlarla uyumludur. ÖLÇÜLER Genişlik / Uzunluk / Yükseklik: : 2140 x 4440 x 1903 mm Ağırlık:: 700 kg.

CARETTA UNCLEAile karavanı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Caretta Uncle: The Caretta uncle is an optimized caravan, with a minimized weight but maximized comfort and effectiveness on road and on use. Uncle model has joined our Caretta series with a larger family concept up to 4 people. Among the light weight caravans, Caretta Uncle offers more space, driving comfort and agility. Indoor bathroom is voluminous and kitchen compartment is stylish with its store system cupboard, can be equipped with separate sink and stove or combo, upon order. PRODUCT FEATURES Number of Person: 4 Body: Fiberglass Chassis: Galvanized chassis, Al-Ko axle and brake system Energy: 12 V and 220 V DIMENSIONS Width/Length/Height : 2050 x 4815 x 2330 mm Weight : 750 kg.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.